.

Vnimanije, vnimanije, gavariť Maskva, avtosalon Maskva gavariť !  Je to ale bomba, tenhle XRAY !  Editor chytil v předcházejícím příspěvku pořádného sumce !  Kdo by si to jenom pomyslel.  Tanky a superletadla - to ano, ale atraktivní automobily?  V Rusku je sice ohromné množství talentovaných designerů,  ale na automobilech to moc vidět není.   

Jenomže se do toho vložil Renault s letitými zkušenostmi v Rumunsku, využil přitom přirozenou fluktuaci uměleckých designerů ´škatule, hejbejte se z místa na místo´ tedy od firmy k firmě a angažoval toho pravého.  Jmenuje se Stephen Mattin, oslovují ho Steve.  Podrobnější informace jsou vloženy přímo do obrázků. 

Nemohl jsem jinak, než se podívat hluboko do internetových zpráv, abych dal dal dohromady bližší pohledy na toto dílo a jeho vypracování, hlavně estetické.  Myslím, že XRAY bude šlágrem na světových trzích.  Navíc XRAY zní podobně jako STING RAY - odrůda Corvette, i když toto je SUV Crossover.  Však se na něj podívejte na moskevský autosalon, potom na snímky v přírodě a na jeho interiér.  Už dlouho jsem nebyl tak nadšen.  K tomu lze říci přesvědčivé DA, DA, DA...

http://www.youtube.com/watch?v=FYvrtjTWuNE

http://www.youtube.com/watch?v=YtMThVUpc-U&feature=related

V galerii  DESIGN CENTRA  Pavel Hušek

Mějme však na paměti, že se zatím jedná o ´pouhý´ KONCEPT !

xray_01.jpg
xray_02.jpg
xray_03.jpg
xray_04.jpg
xray_05.jpg
xray_06.jpg
xray_07.jpg
xray_08.jpg
xray_09.jpg
xray_10.jpg
xray_11.jpg
xray_12.jpg
xray_13.jpg
xray_14.jpg
xray_15.jpg
xray_16.jpg
xray_17.jpg
xray_18.jpg
xray_19.jpg
xray_20.jpg
xray_21.jpg
xray_22.jpg
xray_23.jpg
xray_24.jpg
xray_25.jpg
xray_26.jpg
xray_27.jpg
xray_28.jpg
Út 4. září 2012, 09:30:04 CEST
testarossa7
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one