.
Faber-copy.jpg
uni-posca-pc1m-akrylicky-4mm.jpg
!167601.jpg
Při používání elektronického tabletu na skicování,jsem tak nějak poslední rok a půl teměř zapoměl na původní základy kreslení.  Nepamatuji si, kdy jsem měl před sebou obyčejný papír a tužku nebo fix.  A to je špatně!  Chystám se ze svých fixů setřít pořádně silnou vrstvu prachu a ´zakreslit si´, jako za mlada!  Aby ale měla skica ten správný šmrnc, musí mít i odlesky, zvýrazněné bílou. Jenže sehnat bílý fix, který by měl správné krytí, není jen tak.  Náhodou jsem na Fb objevil dva nejkvalitnější a jal se je vyhledat v českých obchodech.  A podařilo se, takže Vám nyní předkládám dvě adresy českých e-shopů, kde bílé fixy můžete objednat.

http://graffitistore.cz/fixy/953-uni-posca-pc1m-akrylicky-4mm.html

http://www.penshop.cz/popisovac-fabercastell-pitt-artist-pen-big-brush-bily/dp-17810/

Pro rubriku  POTŘEBY PRO NAVRHOVÁNÍ  editor

Přátelé, rád bych Vám doporučil odkaz na skvělé fixy Alpha Markers pro Vaše skicování.  Sám je používám a dají se zakoupit i jednotlivě.  CDCC dopručuje!

http://graffitishop.cz/katalog/montana-cans-alpha-fix-single--6291.html

Pro rubriku  POTŘEBY PRO NAVRHOVÁNÍ  editor

36er_set_brush.jpg

Vše o čem jste kdy snili při skicování a vybarvování přes tablet je zde:  http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/download/item?siteID=123112&id=16322475. 

Je to sice jen 15ti-denní trial, ale ten program je prostě absolutně snový !!  Zatím se mi ho nepodařilo to ..,  však víte, ale až se mi to povede, dám Vám vědět, kde jsem to našel.  Ovšem platí to i opačně - kdybyste někde na netu našli funkční keygen pro tento program, podělte se s námi.

Pro rubriku  POTŘEBY PRO NAVRHOVÁNÍ  editor

autodesk_sketchbook_designer.jpg
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one