.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3084"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Souhlasím pane Hušku,asi bych to měl tedy upřesnit.Vnímám ho tak,neb od malička to byl můj velký vzor.Moc se mi například líbí jeho výtvarný projev v jeho návrzích...
Zprvu reaguji na poslední příspěvek pod podpisem ´chudy´, který se slil do jednoho textového bloku s větou Michala Finsterleho.

Colaniho LKW-Volvo je jistě nadmíru poutavá designérská záležitost, ale postrádá zde souvislost s pojednávanými designérskými kreacemi Bugatti.K Michalovi Finsterlemu: I Giugiaro je jen člověk - tedy ne designérský bůh - a není třeba se před ním klanět jako kdysi před faraony. Tím, že je mimořádně nadaný, vytvořil toho už hodně moc, tudíž i lecos skazil. Ale kdo nic nedělá, nic neskazí. Giugiaro umí esteticky vnímat techniku, ale i vcítit se do tvůrčího ´chvění´ jiného tvůrce. V tomto případě to byl Ettore Bugatti.
dnes o 17.00 som na cerpacej stanici phm v piestanoch stretol deviaty prototyp colani LKW na podvozku volvo.podla slov sofera a majitela profituju z vyraznej redukcie spotreby ajked klima bezi nepretrzite a naplno.tri ramena stieracov rotuju a trasa automobilu je bratislava udine,,,zahreb
Naprosto se vším,co je v tomto článku napsáno se ztotožňuji - pan Giugiaro je designérský bůh a jeho kreace na téma Bugatti(EB112,EB118,EB128) jsou skvosty nad skvosty !!!
St 26. srpen 2009, 14:36:19 CEST
testarossa7
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one