.

Při nedávné návštěvě Pavla jsme probírali věci kolem CDCC.  Přitom jsem zjistil, že mu před domem parkuje DS3.  Časové důvody mi však nedovolily se s ním projet, takže Vám mohu poskytnout postřehy pouze ze statické obhlídky.

Co říci ?  Opět se potvrdilo známé pravidlo, že na fotce vůz vypadá jinak než ve skutečnosti.  Tento vůz vypadá na snímcích výborně, ale ve skutečnosti naprosto famózně, nádherně, fantasticky !   Je geniálně kompaktní a na vozovce sedí pevně nízko doširoka rozkročen.  Nekonečné množství detailů Vás dokonale uchvátí.  Tento model měl navíc skvělou barevnou kombinaci a černé disky, tedy moje kávička.  Interiér nelze popsat, ten se prostě musí vidět !   Efektní protočení ručičky rychloměru a otáčkoměru po celé škále je jen třešničkou na dortu.  Celkový pohled na vůz pak výrazně dokreslují chromované prvky, které vypadají jako zářící náhrdelník na krku bohyně.

Tahle bohyně ´juniorka´ je naprosto boží.  Francouzi se zase vracejí tam, kde jim to vždy šlo nejlépe, tedy do třídy malých kompaktních vozů s designem, který zastíní ostatní.

V galerii  KRITICKÉ EMOCE  editor

PS: Co nevidět Pavel jistě zveřejní spoustu nádherných fotek z jízdy DS3. 

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
Po 28. únor 2011, 23:12:03 CET
testarossa7
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one