.

Milan VOTRUBEC podruhé

Několik kolegů mi před časem vytklo, že jsem Milana Votrubce ´smetl se stolu´:  http://cardesignclub.7x.cz/sketchjam/milan-votrubec.html  a nedal mu šanci, jak to dělá editor Habarta.  Sám Milan mi psal a odvolával se na pozitivní posudky jiných kolegů, čímž dal ovšem najevo, že nemá vlastní sebekritický názor. 

Rozhodl jsem se Milana pozvat (první dvě fotky) a pohovorem zjistit, v čem vězí jeho touha po designerské popularitě.  Posléze jsem mu poradil jak na to a dal mu něco kreslícího materiálu k trénování jemné, ale výstižné kresby.  Vím také, že Milan nemá tolik času na trénování kreslení, takže dosud není pokrok ke zjemnění kresby patrný, i když on je jiného mínění.  

Požádal jsem ho o popisy svých nejnovějších kreací, což učinil ... dal jsem mu je do pohledně čitelné formy.   Je zřejmé, že jeho pohnutky a postřehy jsou jasné a že ví, jak by to chtěl vyvořit jinak a lépe.

Trochu jsem obrazně analyzoval jeho dosud těžkou kresbu, která neodpovídá jeho slovnímu jemnějšímu vyjádření. 

Vyslovte, prosím, svůj názor, případně dejte Milanovi srozumitelnou radu, aby se dostal z té těžkopádně tvrdé kresby a hlavně, aby začal svou kresbu jako těžkopádnou vidět. 

S přáním úspěšného pokroku pro Milana v rubrice  SKETCHJAM  Pavel Hušek

a_1.10.2011.jpg
b_1.10.2011.jpg
c1_AR text.jpg
c2_AR návrh.jpg
c3_AR 179 USA.jpg
c4_AR 179 US.jpg
e1_BMWxx text.jpg
e2_BMW 960xx.jpg
e3_BMW 960xx.jpg
Čt 13. listopad 2014, 13:30:44 CET
testarossa7
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one