.
Adrian van Hooydonk

Adrian van Hooydonk

V galerii Rozhovory najdete přepis rozhovoru s hlavním designérem BMW Adrianem van Hooydonk. Zajímavé otázky a odpovědi Vám poodhalí zákulisí navrhování nových vozů u BMW a možná odpoví na otázku, zda čeká BMW revoluce nebo evoluce.
OMLUVA

OMLUVA

Přátelé, veřejně se Vám všem omlouvám za nechtěnou devastaci těchto stránek. Chtěl jsem založit tzv. cvičný web, abych na něm mohl zkoušet modernizace bez nebezpečí, že zprzním tento oficiální web a nebudu pak vědět jak zpět. Ale někde se stala chyba a já jsem samozřejmě rozhodil  to co jsem původně nechtěl Pokusím se dostat vzhled stránek do původní podoby a možná něco malinko zpestřit či upravit. Prosím, buďte trpěliví a zůstaňte dál našimi příznivci. Editor.
Nissan 370 Z

Nissan 370 Z

Bude nástupce současného "zetka" vypadat tak jak jej presentuje jistý japonský web? Pokud mohu, rád bych upozornil na spodní linii bočního skla, která je,v této podobě, hodně podobná staré dobré klasice 240Z. Asi bychom se nezlobili, kdyby nové Z vypadalo právě takhle.
Pavel Hušek a Superb

Pavel Hušek a Superb

Rozjímání a redesign Pavla Huška nad novou Škodou Superb si přečtete v galerii  Kritické emoce - Redesign/Restyling. A abychom mohli do našeho webu zapojit i německy mluvící milovníky designu, popisky k Superbu jsou dvoujazyčné.
Nové české autíčko pro Evropu.

Nové české autíčko pro Evropu.

V Galerii profesionálů uvidíte, jak si lze pohrát s designem i technickou stavbou autíčka pro tělesně postižné, neb i oni mají právo na krásu.
Iacocca vs. Hrdlička

Iacocca vs. Hrdlička

Velmi zajímavé srovnání dvou mužů automobilového průmyslu může vzejít z jejich životních příběhů. Podrobnosti najdete v rubrice Knihy o automobilovém designu.
Pavel Hušek a Nissan Intima

Pavel Hušek a Nissan Intima

Postřeh profesionála směrem k vozu Nissan Intima si přečtěte v rubrice Kritické emoce - Redesign/Restyling.
GAZterra

GAZterra

Před nedávnem proběhl v Liberci jarní motoristický veletrh, na kterém měl premiéru vůz s designem Pavla Huška, GAZterra. Skici z vývoje tohoto vozu a fotogalerii najdete v rubrice  SEMINÁŘE
Ruský potěr.

Ruský potěr.

Jak se daří mladým ruským talentům designu automobilů najdete na velmi zajímavé stránce www.automania.ru
Lancia Delta

Lancia Delta

Emoce editora: " Naprosto bezhlavě miluji novou Lancii Deltu !!!" Podrobnosti v rubrice Bleskové novinky. A v rubrice Redesign/Restyling najdete komentář k designu vozu od Pavla Huška.
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one