.
Po dovolené...

Po dovolené...

Všechny vás zdravím zpět po dovolené. Původně jsem chtěl napsat, jak je život krásný a jak jsem si užil a jak mám čistou hlavu atd. Ale stalo se něco strašného a neuvěřitelného. Jistě všichni víte co, tragicky zahynul CEO společnosti Pininfarina, obrovská naděje do budoucna a hlavně muž z krve děda Batisty a otce Sergia, syn Andrea Pininfarina. Budiž ho výše presentovaná, krásná California, bohužel v barvě smrti, odveze do designérského nebe.
Dovolená

Dovolená

Drazí přátelé a návštěvníci naší kavárny, v období od 2.8.2008 do 17.8.2008 se odjíždím rekreovat. Naše kavárna tedy zůstane bez obsluhy a tedy bez přísunu čerstvé designové kávy. O to větší nával informací snad přijde po dovolené. Všichni, kdo se také chystáte na dovolenou, užijte si ji a pokud na ní uvidíte cokoli zajímavého v souvislosti s auty a automobilovám designem, vyfoťte to a pošlete nám to do kavárny.
Karolína Mazálková

Karolína Mazálková

První příspěvek do rubriky Tablet design nám poslala mladá a nadějná dáma Karolína Mazálková. Na to, že se práci na tabletu učí krátce, je fantastická.
Oháňka design

Oháňka design

Designérská kancelář Oháňka design, nás opět zavalila spoustou skic. Fantazie, ten člověk musí kreslit ve dne, v noci.
GT pro rok 2000

GT pro rok 2000

Jak si Citroen představoval na začátku osmdesátých let vůz třídy GT pro rok 2000 si prohlédněte v rubrice Profi design, stejně jako profil muže, který tento vůz navrhnul:  Trevor Fiore.
Pozdrav z Paříže

Pozdrav z Paříže

"Náš" Petr Nevřela nám poslal několik nádherných fotografii z showroomu Toyoty v Paříži, kde přišli na to, jak veřejně presentovat, jak se dělá design. Víc snímků najdete v galerii Výstavy.
Citroen

Citroen

V galerii Design centra se vydáme do sladké Francie...
Mitsubishi design

Mitsubishi design

V galerii Design centra nahlédneme pod tužky designérů u Mitsubishi.
Marek Rakučák

Marek Rakučák

Nebojte se, nestal se z nás erotický server, jen chci poukázat na slovenský talent, který prostě umí. Jeho portfolio najdete v rubrice Vaše galerie a budou tam už jen samá auta...
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one