.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
Severská automobilka už zase ´jede´!  Včera tiskem proběhla zpráva, že v losňkém roce zdvojnásobila svůj zisk. A aby to bylo letos ještě lepší, k tomu má pomoci nový kombík Volvo V 90 estate.  Ten vznikl na základě nového sedanu S 90 (který mi tak nějak proklouzl mezi prsty a já se mu na stránkách CDCC vůbec nevěnoval).  Na sociálních sítích se v designérských diskusích snesla celkem ostrá kritika na tvar ´C´sloupku a jeho prosklení a především na tvar zadních lamp.  Laskavý čtenář si udělá jistě názor sám, ovšem nedá se popřít, že je to krásné a impozantní auto.

Ovšem kombík je ještě fajnovější!  Volvo, to jsou především tyto typy automobilů a továrna každým svým vozem této třídy jen potvrzuje, že umí!  Ať se na V 90 podíváte z jakéhokoli úhlů, je dokonale tvarově vyvážený, všechny detaily do sebe zapadají, prostě harmonie a švédská krystalická jednoduchost.  

Ano, nejsem objektivní, protože mám pro kombíky Volvo obrovskou slabost.  Ale řekněte sami, jen málokoho by toto švédsko-čínské dílo neuchvátilo, ne?

V tématech  VOLVO  editor
So 20. únor 2016, 10:25:04 CET
testarossa7
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one