.
Mazda design.

Mazda design.

Mazda udělala v poslední době obrovský krok vpřed v oblasti designu. Její obvykle celkem nudný design se změnil v dynamickou krásu. V Galerii design center automobilek se můžete projít mezi jejími posledními výtvory.
Chris Bangle

Chris Bangle

... a takhle se Chris Bangle vysmál všem kritikům a pochybovačům jeho stylu...
Radek Štěpán

Radek Štěpán

Nový a doufejmě, že už i stálý host naší - vaší  kavárny je Radek Štěpán. Jeho práci najdete v rubrice Vaše galerie. Zatím nás obeslal touto jednou prací, ale v brzké době nám určitě zahltí galerii.
Tomáš Habarta

Tomáš Habarta

Snad je to to jablko, které nepadne daleko od stromu. Práce mého 9 letého syna můžete shlédnout v rubrice Vaše galerie.
Ivan Luknar

Ivan Luknar

Minulý týden jsem pozval na "caffe" mladého, velmi talentovaného slovenského designéra - studenta Ivana Luknara. On mé pozvání přijal a jak vypadají jeho práce, na to se podívejte do rubriky Vaše galerie.
TATRA - znovuzrození

TATRA - znovuzrození

Zrodí se osobní automobily Tatra, jako bájný Fénix z popela? Zajímavé podrobnosti se dočtete na serveru www.ekonomika.ihned.cz , nebo si kupte dnešní Hospodářské noviny. Zajímavá idea nebo bláznivý plán?
Nová Škoda Superb

Nová Škoda Superb

V rubrice Galerie design center automobilek se podíváme na novou Škodu Superb.
Design z Moskvy

Design z Moskvy

Své práce nám povolil publikovat další zahraniční host, opět z Ruska, student designu v Moskvě Maxim Šersněv. Jeho práce najdete v rubrice Vaše galerie.
Bez komentáře

Bez komentáře

Zajisté jsme všichni toužebně  očekávali, až Alfa pustí do světa oficiální fotografie svého nového trháku. Sázka na úžasný italský design nezklamala, vůz je nádherný, přímo k pomilování. Ale proboha co to jméno??? To už ti marketingoví stratégové dočista přišli o rozum, takhle zprznit nádherný vůz otřesným jménem? První vyhlásí celosvětovou soutěž na jméno, pak udělají užší finále, vyberou vítěze a nakonec to vše zruší a výsledek je Mi.To. Vždyť Alfa má v zásobě tolik libozvučných názvů ze své histori nebo mohla v líbezné italštině  vůz pojmenovat nově a přesto ladně.  Já osobně jsem zásadně proti tomuto ohyzdnému patvaru!  A vy?
Auto Moto Truck Design

Auto Moto Truck Design

Ve dnech 07.04 2008 - 19.04.2008 se v Trutnově uskuteční 9. designérská výstava, kterou organizuje Josef Hrazdíra. Vystavovány budou kresby a modely jak od profesionálů, tak amatérů. Bylo mi nabídnuto, že za CDCC tam můžeme mít svůj koutek, kde bychom se prezentovali. Proto pokud budete chtít, aby se tam prezentovali i Vaše práce, pošlete mi je co nejdříve na mou mailovou adresu, nebo mi napište, kterou z prací, které jste již zaslali, tam chcete mít.

Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one