.

Drazí příznivci, ctitelé a milovníci nejenom značky Carrosserie Sodomka, ale všichni jež máte rádi „staré zlaté časy“ ,
II. Ročník Sodomkova Vysokého Mýta proběhne ve dnech 7. – 8. června 2008 a jeho téma je Sodomka a vozy Aero.
Tak jako při I. ročníku bude i v roce 2008 rozhodně opět co k vidění i slyšení: vozy s karosériemi Sodomka, sériové Aerovky, četnictvo, armáda, bicyklisté, sličné dámy a zdvořilí gentlemani, swingové bigbendy mezi nimiž zazáří Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, ALE HLAVNĚ LEGENDÁRNÍ AERO 50 DYNAMIK.

Zároveň budou v muzeu Vysokého Mýta probíhat v době od 31.5. do 22.6. 2008 dvě zásadní výstavy. Karoserie Sodomka a vozy Aero a Pavel Hušek a jeho Sodomka design. Podrobnosti najdete na www.muzeum.myto.cz

sodvm2.jpg
V.M._pozvanka.jpg
Kimberly Wu

Kimberly Wu

V rubrice Galerie profesionálů vás čeká důkaz toho, ženy jsou stejně dobré, ba i lepší než muži...
Watercolour rendering

Watercolour rendering

V galerii Postupy při navrhování najdete nový tutorial, který vám ukáže jak postupovat při vybarvování skici vodou rozmyvatelnými pastelkami.
Josef Oháňka

Josef Oháňka

Naše nejpilnější kavárenská včelka nám do svého portfolia poslala několik dalších luxusních kreseb, takže se na ně podívejte.
Carrosserie Sodomka

Carrosserie Sodomka

Jak si mnozí jistě všimli přejmenoval jsem rubriku Italské karosárny jen na Karosárny abych nebyl tak jednostranný, ale hlavně proto, že tam na první místo zařazuji génia československého automobilového designu, mistra Sodomku. Na rubrice se ještě pracuje ve spolupráci s Petrem Pekaříkem a stránkami www.flat4.org, takže prosím o trpělivost.
Studebaker Avanti a Raymond Loewy

Studebaker Avanti a Raymond Loewy

V galerii Krása histrorie se podíváme na poněkud extravagantní vůz Studebaker, kterého má "na svědomí" génius designu Raymond Loewy.
Josef Oháňka

Josef Oháňka

Své práce nám do rubriky Vaše galerie zaslal Josef Oháňka. Vítám jej tímto mezi námi a zároveň si ještě dovoluji upozornit, že Josef také poslal jeden návrh do naší soutěže Tatra jako hatchback střední třídy a dle mého je to luxus.
Adrian van Hooydonk

Adrian van Hooydonk

V galerii Rozhovory najdete přepis rozhovoru s hlavním designérem BMW Adrianem van Hooydonk. Zajímavé otázky a odpovědi Vám poodhalí zákulisí navrhování nových vozů u BMW a možná odpoví na otázku, zda čeká BMW revoluce nebo evoluce.
OMLUVA

OMLUVA

Přátelé, veřejně se Vám všem omlouvám za nechtěnou devastaci těchto stránek. Chtěl jsem založit tzv. cvičný web, abych na něm mohl zkoušet modernizace bez nebezpečí, že zprzním tento oficiální web a nebudu pak vědět jak zpět. Ale někde se stala chyba a já jsem samozřejmě rozhodil  to co jsem původně nechtěl Pokusím se dostat vzhled stránek do původní podoby a možná něco malinko zpestřit či upravit. Prosím, buďte trpěliví a zůstaňte dál našimi příznivci. Editor.
Nissan 370 Z

Nissan 370 Z

Bude nástupce současného "zetka" vypadat tak jak jej presentuje jistý japonský web? Pokud mohu, rád bych upozornil na spodní linii bočního skla, která je,v této podobě, hodně podobná staré dobré klasice 240Z. Asi bychom se nezlobili, kdyby nové Z vypadalo právě takhle.
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one