.
Max  je nám dobře znám, v začátcích CDCC jsme uveřejnili velké množství jeho fantastických skic, jeho dílem je design ruského supersportu Marussia a já jeho skeče přímo hltám.
  Tentokrát se podíváme na jeho další práci.  Jedná se o městské taxi značky Škoda.  A je to vskutku paráda!  Tato tvarová lahůdka ukazuje, že design škody může být rafinovanější a neuškodí ji to (na rozdíl od nové Skody Yeti, kdy z ní odebráním předních kulatých světel, udělali šedou myš...).  Radši se ale kochejme touto prací Maxe Shersneva.

Pro rubriku  PROFI DESIGN  editor
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
Automobilka Lamborghini oslaví v roce 2023 60. výročí svého vzniku.  A právě tímto datem se inspiroval britský student university v Coventry, Thomas Granjard.  Jeho působivý návrh vznikl jako podoba diamantu a zcela jistě se mu povedl.  Když to porovnáte s  odpornými) koncepty Veneo a Egoista, mělo by Lambo zvážit, zda Granjardovi nabídnout místo...

Pro rubriku  PROFI DESIGN editor
zdroj snímků:designsketchskill.com
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
Možná si někdo myslíte, že jsem se spletl, když vkládám jeho práce do rubriky PROFI DESIGN.  Jenže je to tak, po době jeho studií se dostal na konec a poslal nám skici své bakalářské práce.  Martin svým typickým stylem zpracovával téma: Nákladní automobil TATRA blízké budoucnosti.

 Nezbývá než zatleskat a popřát Martinovi hodně úspěchů v jeho budoucí kariéře, která bude mít zcela jistě strmý vzestup.  A já osobně mu děkuji, že na nás (narozdíl od některých jiných...) nezapomněl a vždy nám posílal své práce.  Doufám, že to tak zůstane.

Pro galerii  PROFI DESIGN  editor
img002.jpg
img060.jpg
img069.jpg
tatra 1.jpg
tatra 2.jpg
tatra 3.jpg
tatra 4.jpg
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
Čínský designer Ruo - Xiang  Huang nečekal, jak se ke skutečnosti, že Lambo i Maserati budou mít ve svém portfoliu SUV postaví Ferrari.  Na základě modelu FF navrhl tento povedený Ferrari FSUV koncept.  Fantazie, ne?  A technika těch skic... Uf!

Pro galerii  PROFI DESIGN  editor
Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one