.

I v autobranži za vším jsou lidé, jejich cítění, jejich vidění, jejich ambice, jejich představy a přání, jak má vypadat jejich budoucí produkt.  Podle jejich duchovního stavu vznikají pak kreace oku lahodné nebo i odpudivé.

V galerii  KRITICKÉ EMOCE  Pavel Hušek

r-zero-concept_01.jpg
r-zero-concept_02.jpg
r-zero-concept_03.jpg
r-zero-concept_04.jpg
r-zero-concept_05.jpg
er nula

er nula

Vzbuzuje  KRITICKÉ EMOCE

přísný design audi

přísný design audi

SEMINÁŘE

V koncernu Volkswagen to není jenom Škoda, kdo se v současné době projevuje tvrdými tvary automobilových karoserií.  Obzvláště detaily  modelů Audi Q2 jsou přísně tvrdě sochařsky řezány.  Přiznávám, že velmi atraktivně.

V galerii  DESIGN CENTRA  Pavel Hušek

Q2_01.jpg
Q2_02.jpg
Q2_03.jpg
Q2_04.jpg
Q2_05.jpg
tvrdý styl audi

tvrdý styl audi

DESIGN CENTRA

Audi poslalo do Paříže další ze svých konceptů, tentokrát rádoby do terénu.  Zcela upřímně Vám řeknu, že se v těch jejich konceptech začínám ztrácet.  A tady u CCC mi uniká praktický význam.  Crossover kupé do terénu?  Inu vkus zákazníka je nevyzpytatelný a tak se dočkáme i této podivnosti.  Ovšem jako designérské cvičení nových tvarů je bezvadné, tedy především ta čelní partie.  Nemohu si pomoci ale zboku je to takový, trochu neohrabaný tlouštík.  Ale u Audi jistě dobře ví, co dělají...


Pro galerii  DESIGN CENTRA editor

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg

Dnes potřetí Ondřej Jirec, ale ve skutečnosti je studie Audi 0 Concept prvním příspěvkem, kterým jsme před čtyřmi roky Ondřeje Jirce prezentovali.

V galerii  PROFI DESIGN  Pavel Hušek

Pasadena_01.jpg
Pasadena_02.jpg
Pasadena_03.jpg
Pasadena_04.jpg
Pasadena_05.jpg
audi 0 oj oj oj

audi 0 oj oj oj

PROFI DESIGN  

Díky digitálním technologiím přišlo údobí, kdy designeři nemusí rozvíjet schopnosti ručního skicování.  Nejednou jsou prezentovány úsměvné skici, které vypadají jako dětské kresbičky předškolního věku. 

Zdá se mi, že moment fantazie pozvolna, ale jistě mizí.  Přesné digitální obrázky jsou výrobcům srozumitelné ... a to tu přeci jde !  Nebo ..?  Namísto vidiny, kterou designer sám v sobě rozvíjí a pěstuje než návrh předloží zadavateli, je digitálně vytříbený obraz podle přání zadavatele.  Pokrok je tedy na zadavateli-výrobci a ne na uměleckém designerovi - chcete-li průmyslovém výtvarníkovi.

V galerii  PROFI DESIGN  Pavel Hušek   

Audi-Locus-Concept_01.jpg
Audi-Locus-Concept_02.jpg
Audi-Locus-Concept_03.jpg
Audi-Locus-Concept_04.jpg
Audi-Locus-Concept_05.jpg
opravdu profi ?

opravdu profi ?

PROFI DESIGN

Stránku provozují Ing. Vlastimil Habarta cdcc@email.cz a designer Pavel Hušek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one